Jesteśmy z wami od 2001 roku

Oferujemy produkty wiodących w branży towarzystw ubezpieczeniowych. Budując lokalny rynek ubezpieczeń, już na samym stracie postawiliśmy na jakość obsługi Klienta. To dlatego z każdym rokiem grono naszych Klientów nieustannie się powiększa. Jako jedni z pionierów lokalnego rynku ubezpieczeń, jesteśmy wiarygodnym partnerem dla wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Nasze doradztwo skierowane jest do wszystkich, którzy chcą świadomie wybrać i zakupić polisę ubezpieczeniową. Począwszy od zwykłego OC komunikacyjnego poprzez całe spektrum produktów ubezpieczeniowych dla osób fizycznych i firm.

Jako doświadczeni fachowcy zawsze stoimy obok Ciebie starając się w najprostszy sposób uzmysłowić Ci, co kupujesz, jaką masz ochronę oraz informujemy za co ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania w razie ewentualnej szkody. Nasza rzetelna praca znajduje uznanie Klientów oraz naszych partnerów ubezpieczeniowych, czego dowodem są zdobyte nagrody i wyróżnienia.

Prowadząc sprawy naszych Klientów solidnie i uczciwie od niespełna dwudziestu lat, nie zapominamy o potrzebie dalszego rozwoju. Dlatego nasi konsultanci regularnie uczestniczą w szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami ubezpieczeniowymi oraz ze zmianami w polskim prawie ubezpieczeniowym.

Doradzając Klientowi przy doborze ubezpieczenia, łączymy w całość – jego potrzeby, naszą wiedzę, atrakcyjną cenę  oraz wiarygodność reprezentowanych przez nas firm ubezpieczeniowych.

Wieloletnie doświadczenie

Profesjonalne podejście

Szeroka oferta

©2024 SIEKIERSCY Ubezpieczenia| www.lifecreative.pl

KONTAKT

Formularz kontaktowy to idealne rozwiązanie dla drobnych zapytań.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?